18-20 ВЕРЕСНЯ 2024 | МВЦ | Київ | Україна

18-20 ВЕРЕСНЯ 2024 | МВЦ | Київ | Україна


 • icon
 • icon

Чемпіонат України з депіляції 2024

19 вересня | 10:00 – 18:00

Організатор: Yoconcept

Категорії для участі

• ЮНІОР – досвід роботи майстра менше року.• ПРОФЕСІОНАЛ – досвід роботи майстра понад рік.• ЕКСПЕРТ – викладач з депіляції.
Учасник чемпіонату може брати участь в одній із трьох категорій

Журі чемпіонату

Членами журі є визнані експерти з депіляції з досвідом викладацької діяльності не менше трьох років.

Призовий фонд

Учасники чемпіонату, які посіли 1-е, 2-е, 3-є місця, отримують іменні дипломи, призові кубки, цінні подарунки від організаторів та спонсорів чемпіонату.

Положення Чемпіонату

 • Загальні положення

  ● Організатором чемпіонату є компанія «Концепт Яни Осадчої» Yoconcept● Організатори надають робоче місце: кушетку, стіл (90х90 см), одну розетку (при необхідності підключити кілька електроприладів, учасник конкурсу використовує власні трійники або подовжувачі), кошик для сміття.● Учасником чемпіонату може бути фахівець із депіляції, який подав заявку не пізніше 19 вересня 2021 р. та вніс реєстраційний збір.

 • Реєстраційний збір

  У разі відмови від участі, відсутності, запізнення, дискваліфікації конкурсанта чи моделі, реєстраційний збір не повертається.Якщо на момент закриття реєстрації в будь-якій категорії буде менше 5 учасників, то номінація буде знята з Чемпіонату, а учасникам даної номінації буде повернуто реєстраційний внесок
  Сплативши реєстраційний внесок, учасник підтверджує, що ознайомлений із Положеннями чемпіонату. Реєстраційний внесок повертається лише у разі скасування або перенесення дати заходу.

 • Що необхідно мати при собі учаснику чемпіонату

  ● Модель. УВАГА! Організатори чемпіонату моделей не надають!● Професійні матеріали мають бути в оригінальній упаковці від виробника. За бажанням учасника організатори можуть надати необхідну продукцію для виступу на чемпіонаті.● Дезінфікуючі засоби (в оригінальній упаковці від виробника).● Одноразові витратні матеріали (простирадла, рукавички, серветки, трусики).● Персональний нагрівач, за винятком, коли на продукції стоїть напис «не вимагає розігріву».● Копія сертифікатів на всю продукцію, що використовується.● Фірмовий одяг, відповідно до встановленого дрес-коду.

 • Вимоги до моделей

  ● Моделі повинні бути старші 18 років, здорові та не мати протипоказань для проведення процедури депіляції.● Стан шкірних покривів моделі має бути без шкірних захворювань, без порушень цілісності шкірних покривів, великих пігментних плям, бородавок, запальних процесів тощо.● Зони моделі, на яких виконуватиметься конкурсна робота, не повинні справляти враження нещодавно виконаної депіляції.● У процесі роботи модель може бути одягнена, наприклад: одноразова білизна, халат клієнта або купальник.● Моделі мають підписати згоду на участь у чемпіонаті, фото- та відеозйомці.

 • Журі

  ● До складу журі входить непарна кількість суддів, включаючи голову журі. Склад журі узгоджується з Оргкомітетом чемпіонату. Членами журі є визнані експерти з депіляції з досвідом викладацької діяльності не менше трьох років. За незалежних від організаторів обставин, склад журі може змінюватися.● Усі члени журі перед початком чемпіонату обов'язково проходять спільний брифінг за критеріями та процедурою оцінки. Члени журі, які запізнилися на початок брифінгу, до суддівства не допускаються.● Журі оцінює роботу щонайменше за два проходи. Перший прохід - з метою оцінки дрес-коду майстра, оформлення робочого місця, взаємодії майстра з моделлю, технічності роботи на всіх зонах, протокол дотримання процедури. Під час підсумкового проходу журі оцінює:якість виконаної роботи по зонах.● Рішення журі остаточні та не підлягають перегляду та обговоренню.

 • Процедура Body Check

  ● Перед початком роботи моделі проходять процедуру Body Check.● Процедура Body Check виконується статистами. Статисти є практикуючими майстрами з депіляції.● Статисти відзначають у спеціальних аркушах Body Check фактори, що впливають на нарахування балів за складність.● Після заповнення бланка Body Check учасник ознайомлюється з результатами оцінки складності моделі та у разі відсутності розбіжностей підписує бланк.● У разі розбіжностей учасник має право запросити голову журі для вирішення спірних питань.● Після процедури Body Check до команди Старт конкурсант не має права торкатися моделі.

 • Регламент проведення чемпіонату

  ● Робота учасників з моделями починається після команди «Старт» та закінчується після команди «Стоп».● До участі допускаються майстри, які мають сертифікат про проходження навчання депіляції у спеціалізованому навчальному центрі.До використання дозволено лише професійну продукцію, безпеку якої підтверджено сертифікатами якості (гігієнічні висновки СЕС України).● Участь проводитиметься поетапно. У кожному етапі братимуть участь конкурсанти, які подали заявки на участь в одній чи двох номінаціях. Тривалість етапів для номінації «Депіляція» 50 хвилин.● Учасники зможуть ознайомитися зі списком етапів та учасників у групі Чемпіонату та безпосередньо перед початком Чемпіонату.● Під час роботи забороняється:використання непрофесійної продукції для депіляції, дезінфекції або продукцію, яка не має сертифікатів відповідності;доопрацювання пінцетом (за винятком елементів боді-дизайну);вилучення врослого волосся за допомогою «голки»;допомога моделі майстру (виконання депіляції самій собі);перебування сторонніх осіб у зоні змагання;дотик до шкіри моделі без одноразових рукавичок;демонстрація статевих органів до, під час та після конкурсної роботи;використання мобільного телефону майстром;знаходження майстра в зоні змагання без форменого одягу та з неприбраним волоссям до, під час та після виконання конкурсної роботи;дотику до моделі після команди "Стоп".● Контроль часу та дотримання регламенту забезпечується статистами.● Майстер може використовувати додаткові аксесуари для створення комфорту під час конкурсу (статуетки, картинки тощо), крім звукового оформлення.

 • Завдання для конкурсантів

  У номінації «Депіляція»:● Для участі у номінації «Депіляція» майстер виконує процедуру депіляції за допомогою будь-якого матеріалу, який обере майстер (цукрова паста, віск та ін.), на одній нозі повністю, починаючи від пальців ніг, одній руці починаючи від пальців руки, кисть, і рука трохи вище ліктя і однієї пахвової западини.● Час роботи складає 50 хвилин.● Робота конкурсантів оцінюється членами журі за такими критеріями:

  Дрес-код майстра
  ● Зовнішній вигляд майстра має відповідати вимогам СЕС України, а також сприяти формуванню іміджу професіонала у галузі косметології.● Взуття: на майстрі повинно бути взуття, що миється, із закритим мисом (шкарпеткою). Взуття має бути чисте, не вуличне, допустимо стійкі підбори не вище 5 см.● Одяг: майстер має бути у форменому одязі (джинси неприпустимі). При виступі майстра у спідниці довжина спідниці має бути не коротшою за 4 см від коліна. При роботі у спідниці обов'язково наявність панчох або колготок. При виступі в штанах обов'язкові шкарпетки.
  ● Інше: на руках майстра повинні бути відсутні прикраси (кільця, годинник і т.д.). Наявність акуратного манікюру. Волосся має бути прибране.
  Максимальна оцінка за дрес-код становить 3 бали.

  Оформлення робочого місця. Робоче місце майстра має бути оснащене необхідним обладнанням та матеріалами та відповідати вимогам СЕС України. У процесі виконання процедури робоче місце має бути акуратним та ергономічним. Знижується оцінка за наявність використаних матеріалів, серветок та іншого у зоні видимості клієнта.
  Максимальна оцінка за оформлення робочого місця 3 бали.

  Технічність роботи. Відсутність порушень техніки роботи (напрямок нанесення та видалення матеріалу відповідає використаному матеріалу). Врахування больової чутливості клієнта (застосування технік зниження хворобливості при роботі на чутливих зонах). Фіксація та натяг шкіри моделі. Естетичність рухів майстра. Повне дотримання протоколу процедури. Оцінюючи цей критерій, враховується процес роботи на всіх зонах.
  Максимальна оцінка за технічність роботи складає 10 балів.

  Взаємодія майстра із моделлю. Майстер забезпечує фізичний та психологічний комфорт моделі в ході виконання роботи та процедури оцінки.
  Максимальна оцінка взаємодії з моделлю становить 2 бали.

  Якість роботи у зоні «Нога». Шкіра має бути гладкою, волосся повністю видалено на зазначеній зоні від пальців до пахової зони. Пропущені або зламані волоски відсутні. Залишкова липкість відсутня. Пошкодження шкіри відсутні. У разі виникнення спірних ситуацій порівнюється стан шкірних покривів у зоні, де депіляція виконувалася, та у аналогічній зоні, де робота не проводилася.
  Максимальна оцінка якості епіляції в зоні «Нога» 10 балів.

  Якість роботи у зоні «Рука». Шкіра має бути гладкою, волосся повністю видалено на зазначеній зоні (припустимо залишити пушкове волосся на верхній частині плеча, зробивши плавний перехід). Пропущені або зламані волоски відсутні. Залишкова липкість відсутня. Пошкодження шкіри відсутні. У разі виникнення спірних ситуацій порівнюється стан шкірних покривів у зоні, де депіляція виконувалася, та в аналогічній зоні, де робота не проводилася.
  Максимальна оцінка якості епіляції в зоні «Рука» 10 балів.

  Зона «Пахвова западина». Шкіра має бути гладкою, волосся повністю видалено на зазначеній зоні. Пропущені або зламані волоски відсутні. Залишкова липкість відсутня. Пошкодження шкіри відсутні. У разі виникнення спірних ситуацій порівнюється стан шкірних покривів у зоні, де депіляція виконувалася, та у аналогічній зоні, де робота не проводилася.
  Максимальна оцінка за якість епіляції у зоні «Пахвова западина» 5 балів.

  Разом: у номінації «Депіляція» – 43 бали

  Додаткові бали можуть бути нараховані за:
  ● складність (максимальна оцінка – 3 бали);● гіпергідроз, який оцінюють судді у процесі роботи (максимальна оцінка – 1 бал);● дострокове виконання роботи (раніше ніж за 10 хвилин до команди СТОП – 1 бал, раніше ніж за 15 хвилин до команди СТОП -2 бали).

 • Штрафні бали

  ● Порушення учасником регламенту проведення чемпіонату (пункт 5) карається десятьма штрафними балами.● Поява гематом (фіксується щонайменше двома суддями) карається штрафом від 5 до 10 балів.● Набрані бали підсумовуються. За відсутності роботи за якимись критеріями бали не нараховуються або нараховуються у зниженій кількості. Наприклад: якщо у зоні рук немає волосся, там ніяка робота майстром не виконувалася – ставиться 0 балів.

 • Дискваліфікація учасників

  ● Майстри та моделі, що запізнилися на реєстрацію, підлягають дискваліфікації.● Майстри, вимоги яких відповідають категорії «Професіонал», але які заявили свою участь у категорії «Юніори», підлягають дискваліфікації.● Організаційний збір дискваліфікованим учасникам не повертається.

 • Визначення та нагородження переможців

  ● Визначення переможців проводиться рахунковою комісією шляхом підрахунку балів в оціночних відомостях суддів. У разі рівної кількості балів у двох або більше учасників правом вирішального голосу має голова журі.● Переможцями конкурсу стають учасники, які набрали максимальну кількість балів у певній номінації.● Нагородження переможців відбудеться після закінчення наради членів журі.● На нагородження майстри виходять у тому самому одязі, згідно з встановленим дрес-кодом, в якому і проводили процедури (виступали).● Усі учасники чемпіонату отримують іменні дипломи та пам'ятні подарунки.● Призи не видаються у вигляді коштів.● Учасники чемпіонату, які посіли 1-е, 2-е, 3-е місця, отримують іменні дипломи, призові кубки, цінні подарунки від організаторів та спонсорів чемпіонату.● Організатори мають право встановити та вручити подарунки учасникам за додаткові номінації, наприклад «Приз глядацьких симпатій» або подарунків від спонсорів.● Інформація про переможців публікується у пост-релізах на сайтах, групах, джерелах ЗМІ.

Вартість участі

У вартість входить:● іменний сертифікат учасника Чемпіонату України з депіляції 2024● призи від спонсорів● призи від організаторів.

За участь у одній номінації

₴ 2300

при оплаті до 31 липня 1900 грн

За участь у двох номінаціях

₴ 2900

при оплаті до 31 липня 2500 грн