18-20 ВЕРЕСНЯ 2024 | МВЦ | Київ | Україна

18-20 ВЕРЕСНЯ 2024 | МВЦ | Київ | Україна


ÉLAN BEAUTY MAFIA

20 вересня | 12:00 – 16:00

Зал № 6, павільйон 2, вхід 2А

Програма

Що таке ÉLAN BEAUTY MAFIA?

Чемпіонат вищої ліги, в якому за перше місце змагатимуться технологи бренду ELAN. Переможе той, хто збере більшу кількість балів від суддів та глядачів за результатами глядацького голосування.

Кожен учасник чемпіонату буде вдягнений у чорну мантію, а обличчя буде закрито маскою, тож до самого кінця буде зберігатись атмосфера таємності і глядачі та судді не знатимуть, хто під маскою. Свої скіли технологи продемонструють у трьох турах: з фарбування брів, ламінування вій та у турі «Домашнє завдання».

Що чекає гостей заходу?

Гості ÉLAN BEAUTY MAFIA отримають нові професійні знання у легкій подачі. Матимуть нагоду цікаво й весело провести час у компанії колег і найкращих beauty-спеціалістів України, зробити яскраві світлини на тематичних фотозонах.

На учасників заходу чекає майстер-клас від таємного спікера, розважальна програма, освіжаючі напої та подарунки від бренду ELAN та партнерів. А також можливість протестувати й придбати новинки та бестселери ÉLAN.

Купуйте квиток за кращою ціною

У вартість квитка входить Відвідування InterCHARM-Україна 2024 

Як стати гравцем?

Заповнюй анкету до 20 липня і очікуй сповіщення* про відбір до ÉLAN MAFIA. Заявки можуть подавати лише технологи бренду ELAN.
*Сповіщення надійде до 25 липня тим, хто пройшов відбір.


Як стати суддею?

Заповнюй анкету до 20 липня і очікуй сповіщення* про відбір до суддівської колегії ÉLAN MAFIA. Заявки можуть подавати всі охочі beauty-спеціалісти.
*Сповіщення надійде до 25 липня тим, хто пройшов відбір.


Як стати глядачем?

Придбай свій квиток** вже зараз! Кількість місць — обмежена.
**Повернення коштів за невикористаний квиток — не передбачене.

Вартість для «early birds» до 1 вересня – 950 ₴